خدمات مجال عروسی

خدمات مجالس عروسی

خدمات مجالس عروسی  که به صورت مشاوره رایگان از مجموعه گروه انوری با بهترین خدمات و نازل ترین قیمت بعد از کرونا دوباره شروع به فعالیت کرده است.گروه انوری با رزومه ای کامل و پربار در حیطه برپایی جشن های عروسی و خدمات ارزان و رایگان،عکاسی و فیلم برداری مجالس،تزیین و گل آرایی سفره عقد،برگزاری سمینارها،برپایی جشن های تولد و… دوباره اماده خدمات رسانی میباشد.

شماره تماس:09124360085

خدمات مجالس عروسی در تهران

گروه انوری شامل یک تیم حرفه ای عکاسان و فیلمبرداران، طراحان لباس و مزون،طراحی سفره های مجالس،ویرایش فیلم میباشد.در حال حاضر یکی از حرفه ای ترین گروه های مجالس ارزان در تهران و حتی کشور گروه انوری میباشد.

شما میتوانید با هزنیه بسیار پایین و دور از انتظار ازبهترین غذا،بهترین باغ تالار و تالار و بهترین دسته گل ماشین و غذا و تیم حرفه ای عکاسی و فیلم برداری بهره ند شوید.

خدمات مجالس
خدمات مجالس

 

انوری گروپ با سابقه ای پانزده ساله در عرصه اجاره باغ تالار ارزان قیمت و با کیفیت فوق العاده،ازدواج آسان و عروسی کم قیمت و با کیفیت نزدیک به ده هزار مراسم عروسی را برگزار کرده است.از مزایای برگزاری مراسم توسط گروه انوری مشاوره رایگان،انتخاب نوع میوه شیرینی،دیزاین و نوع فیلم برداری توط شما میباشد.شماره تماس:09124360085

همچنین فیلم های مراسمات شما بهترین ادیت ها و مونتاژ ها توسط افراد حرفه ای در این زمینه تهیه خواهند شد.یکی دیگر از مزایای کار با گروه انوری تعداد انتخاب بالا در انتخاب تالار در اقصی نقاط تهران و حتی ایران میباشد،

اما انوری گروپ ممتاز است و شما میتوانید از بهترین بهترین تالارهای هر منطقه تهران استفاده کنید.

خدمات مجالس عروسی  قیمت بالا

مطمئنا برگزاری مراسم به بهترین شکل ممکن و با کیفیت بالا در همه زمینه ها از جمله پذیرایی مناسب غذای خوب و با کیفیت ماشین عروس و دسته گل مناسب فیلمبرداری مناسب و ماشین عروس زیبا لازمه هر مراسم میباشد.

لذا در راستای تحقق این هدف و خواسته زوجین عزیز انوری گروپ با تمام توان بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت آماده خدمت رسانی به شما زوجین عزیز و سروران گرامی میباشد.

از زیباترین و مجلل ترین تالارهای در اختیار انوری گروپ میتوان به قصر آیلین در ستار خان تالار غرب شرق و کرج اشاره کرد..به عقیده بسیاری از زوجین  شب عروسی یکی از خاص ترین و حتی به تنهایی خاص ترین شب زندگی هر فرد میباشد.

درصد بالای رضایتمندی در برگزاری مراسمات قبلی نشان دهنده کارایی بالای گروه انوری میباشد.استقبالی که روز به روز در معرض افزایش بود منتهی به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا باعث تعلیق فعالیت های تیم انوری شد.

اما ما اطمینان داریم با تیم حرفه ای،کار بلد و فعالی که داریم دوباره شادی بخش مجالس شما خواهیم بود.برای برقراری تماس و دریافت مشاوره رایگان با اعضای تیم انوری میتوانید با شماره تماس مقابل تماس حاصل فرمایید .شماره تماس:09124360085

خدمات مجالس عروسی کم قیمت

خدمات مجالس
خدمات مجالس

شما هم حتما با واژه ازدواج آسان آشنا هستید.گروه انوری موسس این واژه بوده و با لطف خدا کمک کار زوجین عزیز در برگزاری مراسم با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت بوده و قصد دارد با ارایه مجدد خدمات شادی بخش مجالس شما باشد.

یکی از مشکلات بزرگی که بر سر راه اکثر افراد در جامعه امروزی ما قرار گرفته است مشکلات عدیده اقتصادی میباشد.لذا برگزاری یک مراسم کم هزینه بسیار لذت بخش خواهد بود

با برقراری تماس و دریافت مشاوره رایگان از نحوه برخوردای از خدمات قیمت ها و موارد دلخواه و پیشنهادی خود به صورت رایگان مطلع شوید.شماره تماس:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *